NORMAL KAYIT

TL 500 1 Ocak'a Kadar

LİSANS + TPZ18 KATILIMCILARINA

TL 450 1 Ocak'a Kadar

Grup halinde katılım durumunda lütfen [email protected] adresine mail gönderiniz.

SIK SORULAN SORULAR

2. Türkiye Psikoterapi Zirvesi 16-17 Mart 2019 tarihlerinde İstanbul Teknik Üniversitesi Maçka Kampüsü, Mustafa Kemal Amfisi’nde gerçekleştirilecektir.

Psikologlar, Psikiyatristler, Psikolojik Danışman ve Rehberlik mezunları, Sosyal Hizmet Uzmanları, Doktorlar, Hemşireler, Psikoloji alanlarında öğrenim gören lisans ve yüksek lisans öğrencileri, Aile danışmanları, Yaşam koçları ve Okul Öncesi Öğretmenleri zirvemize katılabilir.

Kayıt sayfasında da görüldüğü üzere TPZ’18’e katılımcılarına ve öğrencilere özel indirimler mevcuttur. Grup halinde başvurmak isteyenler [email protected] adresimize mail atarak bizimle iletişime geçebilirler.

Başvurunuzu;

Havale/EFT yoluyla veya biletlik.org üzerinden tamamlayabilirsiniz.

Menüdeki BAŞVURU sayfasından detayları inceleyip başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Hemen Kaydol butonuna tıklayarak “biletlik.org” sitesinden 3D Secure (Güvenli Ödeme) aracılığıyla kredi/banka kartı ile ödemenizi  yapabilirsiniz. Site, SSL Güvenlik Sertifikasına sahiptir.

Aşağıdaki hesaba Havale veya EFT yapabilirsiniz. Havale yaptıktan sonra lütfen ödediğinize dair mail atınız. [email protected]

Hesap Bilgileri

TC Garanti Bankası

Hesap Adı: Cemal Alçık

IBAN No: TR51 0006 2000 3570 0006 2936 09

Konaklama konusunda yardımcı olamamaktayız. İTÜ Maçka Kampüsü İstanbul’un merkezinde yer alan ve toplu taşıma ile rahat ulaşılabilecek bir mekan olduğu için kolaylıkla uygun oteller bulabilirsiniz.

  • 27 Konuşmacıyı dinleme,
  • Atölye çalışmalarına katılma hakkı,
  • Katılım belgesi,
  • Zirve çantası,
  • Öğle yemeği,
  • Çay / kahve ikramları

İTÜ Maçka Kampüsü, Taksim ve Beşiktaş’a çok yakındır.

Harbiye Mahallesi, Maçka Cd. No:2, 34367 Şişli/İstanbul

Maçka kampüsü Beşiktaş – Nişantaşı hattı üzerindedir. Kampüse erişmek için Beşiktaş’tan gelip Nişantaşı’ndan geçen toplu taşıma araçları kullanılabilir. Taksim’den kampüse gelmek için Taksim – Maçka arasındaki teleferik hattı tercih edilebilir.

Zirveye 2 gün boyunca katılan herkese katılım belgesi verilecektir. 

Zirveye başvuru ücretini ödedikten sonra ister bireysel olarak tarafınıza isterse de belirttiğiniz kurum/kuruluş adına fatura kesilecektir.