Türkiye Psikoterapi Zirvesi adıyla her yıl uluslararası bir çalışmaya imza atıyor, Türkiye’de ve Dünya’da Psikoterapinin öncü isimlerini, öğrenciler, akademisyenler ve bu alana ilgi duyan isimlerle bir araya getiriyoruz. Birçok terapi ekolünü ve öncü isimleri bir araya getirerek psikoterapide sınırları kaldırıyoruz.

İlkini 2018 yılında düzenlediğimiz Türkiye Psikoterapi Zirvesinde ülkemizin seçkin Psikoterapistlerinin yanı sıra Avusturya’dan Dünya Psikoterapi Konseyi Başkanı Prof. Alfred Pritz yer almıştı. 2019 yılında düzenlediğimiz ikinci zirvemizde ise birbirinden kıymetli 31 Konuşmacı yer aldı. Ayrıca Kanada’dan Pozitif Psikoterapinin öncülerinden Dr. Tayyab Rashid zirvemizde açılış konuşması gerçekleştirdi. 31 Konuşmacı, 24 Farklı Terapi Ekolü ve 17 Atölye ile eşsiz bir etkinliği geride bırakmış olduk.

Şimdi ise yepyeni bir çalışma olan Psikoterapi Yaz Kampı ile karşınızdayız.

Zirvelerden aldığımız geri bildirimlerde; atölyelerdeki pratik uygulama imkanıyla alakalı bir açığın olduğunu ve daha fazla sayıda atölye yapılması gerektiğini öğrendik. Katılımcılarımızın bu belirtilen açıklarını kapatmak ve yaklaşımları daha detaylı öğrenmelerini sağlamak amacıyla kapsamlı atölyeler hazırlamaya karar verdik. 27 Temmuz 2019 ve 24 Ağustos 2019 Cumartesi günleri için 5 farklı yaklaşımın Türkiye’deki öncü uzmanları ile görüştük ve Psikoterapi Yaz Kamplarını hazırladık.

Program Detayları için isimlere tıklayınız.

Aslı Candan Kodalak – Theraplay Oyun ve Aile Terapisi

Gülce Nur Dinçer – Çocuklarla Narrative Terapi

Hilal Bebek – Metakognitif Terapi: “Anksiyete Bozukluklarına Kısa Süreli ve Etkili Yaklaşım”

Rukiye Hayran – Beş Aşamada Psikoterapi; Hikaye ve Metaforların Aşamalarda Kullanımı

– Tamer Aker – Travmayı Anlamak ve Yaklaşım İlkeleri

Zeynep Selvili Çarmıklı – Tadımlık Öz Şefkat Atölyesi

Zümra Atalay – Bilinçli Farkındalık (Mindfulness) Atölyesi

Psikoloji, Psikiyatri, Psikoterapi ve PDR alanında çalışma yapanlar katılabilir.

Her atölye sonunda atölyeyi düzenleyen uzman isim tarafından imzalı olacak şekilde özel katılım belgesi verilecektir.

Sık Sorulan Sorular

Lütfen öncelikle ön kayıt formunu doldurunuz. Kesin kayıt için sizinle iletişime geçilecektir.

Psikoterapi yaz kampları 27 Temmuz 2019 ve 24 Ağustos 2019 Cumartesi günleri Harbiye Askeri Müzesinde 10:00 ile 17:00 saatleri arasında gerçekleşecektir.

Tek Atölye  125 TL
İki Atölye  200 TL

Üç Atölye  300 TL
Dört Atölye  400 TL

*Lisans ve yüksek lisans öğrencilerine %20 indirim sağlanacaktır. 

Ödeme bilgileri kesin kayıt aşamasında sizinle paylaşılacaktır.

Açılış kokteyli ve ara ikramlar olacak olup, öğle yemeği verilmeyecektir.

Taksim’den 10 dakikalık bir yürüyüşle müzeye ulaşabilir, Harbiye durağından geçen birçok otobüsü kullanabilirsiniz. Ayrıca Hacıosman-Yenikapı metrosuyla Osmanbey durağından inerek direkt müzeye ulaşabilirsiniz. Aracınızla geldiğinizde müzenin otoparkına 10 TL karşılığında aracınızı bırakabilirsiniz.

Detaylı otobüs listesi için tıklayınız.

27 Temmuz’daki ilk yaz kampı için 15 Temmuz 2019 23.59’a kadar iptal etmek istediğinizde ücret iadesi yapılacaktır. Bu tarihten sonra iade gerçekleşemez. Biletinizi başka bir tanıdığınıza devredebilirsiniz.

24 Ağustos’daki ikinci yaz kampı için 15 Ağustos 2019 23.59’a kadar iptal etmek istediğinizde ücret iadesi yapılacaktır. Bu tarihten sonra iade gerçekleşemez. Biletinizi başka bir tanıdığınıza devredebilirsiniz.

Ofis Adres

  • Kuştepe Mahallesi, Mecidiyeköy, Biracılar Sk. No:20 D:1, Mecidiyeköy / İstanbul