Sıkça Sorulan Sorular

Kayıt sayfasında da görüldüğü üzere TPZ’18’e katılımcılarına ve öğrencilere özel indirimler mevcuttur. Grup halinde başvurmak isteyenler [email protected] adresimize mail atarak bizimle iletişime geçebilirler.

Ödemelerinizi Kredi / Banka kartı ile gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ödeme sayfasında kredi kartına taksit seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Evet, ödeme sayfasında kredi kartına taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Hayır ücretli değildir. Zirveye kayıt yaptırdığınız takdirde 17 atölyeden dilediğinize katılabileceksiniz.

İndirim kodunu ödeme sayfasında son adımda ”kupon kodu kullan” kısmına girerek kullanabilirsiniz.

Psikologlar, Psikiyatristler, Psikolojik Danışman ve Rehberlik mezunları, Sosyal Hizmet Uzmanları, Doktorlar, Hemşireler, Psikoloji alanlarında öğrenim gören lisans ve yüksek lisans öğrencileri, Aile danışmanları, Okul Öncesi Öğretmenleri ve psikolojiye ilgi duyan herkes zirvemize katılabilir.

Zirveye 2 gün boyunca katılan herkese katılım belgesi verilecektir. Ayrıca atölyelere katılan kişilere, atölyeyi düzenleyen konuşmacımızın imzaladığı Atölye Katılım Belgesi de verilecektir.

Aşağıdaki hesaba Havale veya EFT yapabilirsiniz. Havale yaptıktan sonra lütfen ödediğinize dair mail atınız. [email protected]

Hesap Bilgileri

TC Garanti Bankası

Hesap Adı: Moso Organizasyon Limited Şirketi

IBAN No: TR35 0006 2000 3570 0006 2929 27

Hemen Kaydol butonuna tıklayarak “biletlik.org” sitesinden 3D Secure (Güvenli Ödeme) aracılığıyla kredi/banka kartı ile ödemenizi  yapabilirsiniz. Site, SSL Güvenlik Sertifikasına sahiptir.

  • 29 Konuşmacıyı dinleme,
  • Atölye çalışmalarına katılma hakkı,
  • Katılım belgesi,
  • Zirve çantası,
  • Öğle yemeği,
  • Çay / kahve ikramları

Zirveye başvuru ücretini ödedikten sonra ister bireysel olarak tarafınıza isterse de belirttiğiniz kurum/kuruluş adına fatura kesilecektir.

Konaklama konusunda yardımcı olamamaktayız. İTÜ Maçka Kampüsü İstanbul’un merkezinde yer alan ve toplu taşıma ile rahat ulaşılabilecek bir mekan olduğu için kolaylıkla uygun oteller bulabilirsiniz.

Başvurunuzu;

Havale/EFT yoluyla veya biletlik.org üzerinden tamamlayabilirsiniz.

Menüdeki BAŞVURU sayfasından detayları inceleyip başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

2. Türkiye Psikoterapi Zirvesi 16-17 Mart 2019 tarihlerinde İstanbul Teknik Üniversitesi Maçka Kampüsü, Mustafa Kemal Amfisi’nde gerçekleştirilecektir.

İTÜ Maçka Kampüsü, Taksim ve Beşiktaş’a çok yakındır.

Harbiye Mahallesi, Maçka Cd. No:2, 34367 Şişli/İstanbul

Maçka kampüsü Beşiktaş – Nişantaşı hattı üzerindedir. Kampüse erişmek için Beşiktaş’tan gelip Nişantaşı’ndan geçen toplu taşıma araçları kullanılabilir. Taksim’den kampüse gelmek için Taksim – Maçka arasındaki teleferik hattı tercih edilebilir.

Biletlerinizi iptal ettirmek istediğinizde bir miktar kesinti olmaktadır.

1 Şubat 2019’a kadar %10 kesinti ile,

1 Şubat 2019 ile 1 Mart 2019 arası iptallerde %20 kesinti ile ücret iadesi yapılabilmektedir.

1 Mart 2019’dan sonra iptal işlemi gerçekleşmeyeceğinden biletinizi bir arkadaşınıza devredebilir/askıya bırakabilirsiniz. Devir ve askıya bırakma durumları için [email protected] ile iletişime geçebilirsiniz.