Başvuru

BAŞVURU FORMU

SIK SORULAN SORULAR

Başvuru formunu doldurduğunuzda tarafınıza bir mail gönderilecektir. Maildeki ödeme yönergesi ile ödeme yaptığınızda kesin kayıt listesine ekleneceksiniz. Ödeme yapmaz iseniz, sadece ön başvuru formunu doldurmuş olursunuz.

Zirve bu yıl online olacağı için atölye kontenjanları daha esnek olacaktır. Zirve günü istediğiniz atölyeye katılabileceksiniz.

Grupça katılımlarda indirim uygulanacaktır. Kaç kişi katılacağınızı psikoterapizirvesi@gmail.com adresine yazarsanız indirim oranını öğrenebilirsiniz.

Evet zirve ücretlidir. Geçen yıllara göre çok daha ekonomik. Zirve katılım bedeli 1 Mart’a kadar 200 liradır. 1 Mart itibariyle 250 lira olacaktır. Öğrencilere ise 1 Mart sonrası 225 lira olacaktır.

Öğrencilere %10’luk indirim vardır. Başvuru formunda öğrenci olduğunuzu belirtirseniz, ödemenizi %10 indirimli olacak şekilde yatırabilirsiniz.

Zirveye katılamama durumunuz oluşursa 15 Mart’tan önce haber verirseniz kesintisiz iade alabilirsiniz. 15 Mart’tan sonraki iptallerde %20 kesinti uygulanacaktır. 

Mücbir sebeplerden dolayı (Covid veya beklenmeyen sorunlar) zirve Psikoterapi Türkiye tarafından iptal edilirse, telafisini planlayacaktır. Telafisini beklemeden iade almak isteyenlere ise %25 kesintili iade edebilecektir.

Zirve ZOOM veya benzeri bir online platformda gerçekleşecektir. Zirve yaklaştığında başvuru yapanlara link atılacaktır.

Hem Zirve Katılım Belgesi hem de katıldığınız atölyeler için ayrı ayrı belgeler alacaksınız.

Psikoterapi Türkiye / Tüm Haklar Saklıdır.
English EN Turkish TR